Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozinův čakan podzimní 2010

14. 11. 2010

Závody v Horšovském Týně patří mezi naše nejoblíbenější. Tentokrát ovšem bylo vše jinak. Pro nás jen jednodenní a poprvé bez Baldrica. Mistr se ráno patřičně vztekal, ale nedá se svítit, má pár dní po operaci, čeká nás doufám jen kratičká závodní pauza.

Počasí pokračuje ve svých morbiditách, teplota opět atakovala dvacítku, v hale bylo ovšem parádně. Parkury byly nádherně prostorné, žádné hňácanice, ovšem na nás vzhledem k závodní pauze poněkud technické. Surránkovi jsem dva běhy krutě zkazila, v prvním jsem opět nečekala, že umí běžet tak rychle a zkouška obsahovala prvek, který jsem prostě nebyla schopná nijak vyřešit. Třetí a poslední diskotéka už padá na její hlavu, spadla nám druhá tyčka a to jí rozhodilo, takže bysme se diskly asi dvacetkrát.

Carrerka se opět snažila, ostatně jako celý život. Pravdou je, že doběhla všechny běhy, pravdou také je, že dva z nich vyhrála, pravdou také je, že ty běhy byly dost příšerné. Rozlítala se tak, že zapomněla, že už neshazuje. V posledním jumpingu spadly dokonce dvě. Ale tak co. Lahůdkový, smetánkou politý a vůbec mňam staňkovský koláč uloven, tož jsme mohly vyrazit dom. Agility zdar!

A výsledky:

Carrera: Agility: 1.místo, LA3: 1.místo, Jumping: 9. místo

Surri: vše DIS

Video:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch