Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kozinův čakan 2011

5. 3. 2011

Tentokrát opět jen na jeden den, ale konečně s Baldricem. Ten měl delší závodní přestávku, ale klasika, nebylo se čeho obávat. Nádherný slunečný den, sice technické, ale prostorné tratě, boží Surránek, o mistrovi nemluvě, a o Carreře skutečně nemluvě...

Baldric dal dva čisté běhy, prostě běžel se mnou, nikde se neodpojil a dokonce ani nečuchal! Oni ho fakt ty feny přestaly zajímat, neuvěřítelné.

Carrerka...v prvním běhu shodila první dvě skočky, což mě dost rozlítilo, ale pak jsem si řekla, že to holt doběhnu.  Zbytek jumpingu už byl super, hlavně luxusní čas. Zbytek dne už bez komentáře, v trojkové zkoušce by se diskla asi 20x, nešlo ani trénovat zóny, páč jsme se na ně nemohly trefit. V agility opět tyčka, po které už se nějak nedokážu plně soustředit, ve výsledcích zapsán DIS, ale opravdu netuším, kde jsme k němu přišly, měla jsem pocit, že jsem běžela stejnou trať jako Surránek.

A Surránek, dva krásné čisté openové běhy, ve dvojkové zkoušce jsem jí diskla tři překážky před cílem po čistém běhu. Páč jsem prostě pako a nedokážu poslední dvojku nikdy zaběhnout. Samozřejmě stále trošku časové mezírky na zónovkách, ale jinak madam Dokonalá.

Tož výsledky:

Baldric: Veterán Jumping a Agility: 1. místo

Carrera: Jumping: 6. místo, LA3, Agility: DIS

Surri: Jumping: 2.místo, LA2: DIS, Agility: 1. místo

Bohužel bez videodokumentace, kamera stále nevyplula z krabic po stěhování.