Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kennel Cup

8. 5. 2012

Tak trošku jiné závody.  Ale v našem domácím tréninkovém prostředí, navíc co by kamenem dohodil. Počasí luxusní, krásné parkury a holčičkám to relativně šlo .

Začínalo se jumpingem, který se počítal do závodu jednotlivců. Tady jsem úspěšně diskla všechny tři. Ačkoli jsem s každou běžela jinak, nikdy jsem se nedostala za překážku č. 4.

Ale nevadí, následovaly ty důležitější běhy,  zkoušky, z kterých se kvalifikovalo do hlavního závodu chovatelských stanic.  Bibánek nezklamal a čistý běh. Následovaly trojkové zkoušky, Surránek nějaký rozvrkočen, miliarda chyb a schozených tyček, takže nic. Carrerka trénovala zónečky.

Konečně jsme se dostali k té největší legraci. Štafetový závod dvojic, tedy běh  s kolíkem v ruce. Všechny holčičky daly běh čistě. Bibánkovi se bohužel ségra diskla, Carrerky parťačka shodila tyčku, ovšem měly totálně nejlepší čas. A Surránek, Surránek běžel s bráchou Dagoušem a vítězství bylo naše.

Poslední byl finálový běh chovatelských stanic, Bidloň jak má ve zvyku čistý běh, škoda, že se sourozencům už tak nedařilo ale nevadí. Krásně strávený den, agility zdar.

Výsledky:

Carrera: Jumping: DIS, LA3: DIS, Závod dvojic s BOC Nellčou: 4. místo

Surri: Jumping: DIS, LA3: 4.  místo, Závod dvojic s bráchou Dagem: 1. místo

Bibi: Jumping: DIS, LA2: 3. místo, Závod dvojic se ségrou Bethy: DIS, Finálový běh chovatelských stanic: 2. místo

 

Nejlepší dvojice:)