Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní hloubětínské dvojzkoušky

27. 3. 2010

Hloubětínské závody v Kyjích si nikdy nenecháme ujít a na první letošní závody na trávě jsem se těšila jak malá. Pátek ovšem přinesl extrémní teploty a s nima i první pořádnou bouřku a patřičný slejvák....děsila jsem se tedy bahniště a všech těch Carrery shozených skoček...

Ovšem zázraky se dějí. Nebo mi někdo vyměnil psa...vyšinutý magor z minulého týdne zmizel a já měla zpátky svého pejska, který se snaží zvedat nožičky, trefovat překážky a sledovat nějaké mé zmatené povely. První běh sice diskotéka, ale žádná nespadla... v druhém běhu nám cinkla asi třetí skočka a já celou dobu běžela  s tím, že je dole a tedy už o nic nejde...jaké bylo překvapení v cíli, Carrera má první letošní obhajobu, hurá.

Surránek měl dvojkovou premiéru. Trošku se nám minulé tréninky rozhodil slalom, musím tedy extrémně rovnat náběhy, což se mi povedlo tak, že jsem jí poslala do tunelu, který opravdu ale opravdu nebyl v pořadí... pak už jak jinak čistý běh.  V druhém kole už jsem ukočírovala náběh a kousek před cílem jsem zas "ošetřovala" skočku tak,  že se Surránek mého řevu lekl a skočka byla dole.. škoda, mohla to být první do trojek, takhle "jen" první kvalifikace na republiku, kvůli které jsme do těch dvojek lezly, tož hurá. Jinak zóny stále jak zpomalený film, no ale ty také snad doladíme.

A konečně mistr king. V první běhu stále vedení jako na borderku, což jsem už přes zimu zapomněla, že Baldric né vždy unáší, tož jedno odmítnutíčko, ale další běh už čistě. Sice opět neměl soupeře, ale o to  ve veteránech fakt vůbec nejde.

Jinak díky Alici za božské parkury, které jsem si všechny maximálně užila a rozhodně jsem nebyla sama. A vůbec, agility zdar!

Tož výsledky:

Carrera: 1LA3: DIS, 2LA3: 1. místo (0,00 t.b.) - součet: 2. místo

Surri: 1LA2: DIS, 2LA2: 3. místo

Baldric:  veteránské agility: 2x 1. místo - součet: 1. místo

Video:

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Baldric: www.youtube.com/watch