Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jahodový pohár 2011

5. 6. 2011

Po letech jsme se vydali na Kladno i na letní travnaté závody. Počásko luxusní, trávníček golfový, běhání ucházející:) Parkury skvělé! Oblíbený pan rozhodčí se vrátil ke svému starému stylu, takže žádné motání psa do bočnic, mohli jsme si krásně zaběhat.

Na Baldricovi se vedro nijak neprojevilo, jumping dal čistě v nejrychlejším čase a to se počítali všichni veteráni dohromady. Na áčku si vzpomněl na staré časy  a hupsnul ho. Ale radost měl velkou.

Bibánek byl opět přihlášen jen na jedničkový běh, na tréninku už sice vypadá překonání kladiny jako běh, na závodech se jí ovšem kladina nelíbí, takže pěkně pomaličku krokem, ovšem jak jinak než čistý běh a bedna.

Surránek mi dělá radost, ostatně jako celý svůj život. Jumping dala čistě, samozřejmě mezery ve vedení se najdou. V agility nám spadla jedna tyčka. O smolné trojce raději nemluvím, tak jsem řešila, aby neshodila dvojskok do kopce, až jsem jí nenavedla na další překážku. Oběma openy se kvalifikovala do finále,kde jí to panička jak jinak než zkazila. Poslala jí v šíleném úhlu na kladinu, takže žuchla dolů, tož odmítnutí, jinak běžela krásně.

A Carrerka... snaživka že. Ale zas až tak né moc. V jumpingu jsem se poněkud ztratila, páč nejsem zvyklá chodit s trojkovým psem první na start. Agility jsem opravdu potřebovala zaběhnout, bo se mi nechtělo oželit finále. Nádherný ultrarychlý parkur přímo pro ní a máňa skočí áčko...naštěstí i tak to bylo na finále. V trojkové zkoušce tedy vartovala na zónečkách, což bylo uplně zbytečné, páč v závěrečném finále jsme se dostaly na překážku číslo čtyři a pak se jí zdálo asi, že čtyři běhy za den jsou moc.... Hurá tedy posbírat ceny a hurá dom.

A výsledky:

Baldric: Jumping: 1. místo, Agility: 5. místo, Součet veteráni: 3. místo

Carrera: Jumping: DIS, Agility: 2. místo, LA3: DIS, Finále: DIS

Surri: Jumping: 2. místo, Agility: 5. místo, LA3: DIS, Finále: 4. místo, Součet: 2. místo

Bibi: LA1: 2. místo

V  neděli byly na programu jen dvoje zkoušky. Užili jsme si tedy dopoledne v Jirwoodu a odpoledne už řádně připeklý a unavení vyrazily na běhání. Tratě byly krásné a určitě zaběhnutelné....s Carrerkou jsem trénovala zónečky a se Surránkem jsem se opravdu snažila. Surránek se taky snažil, až do předpředposlední překážky čistý běh a pak mi skočí překážku zpátky... v druhém běhu oblouček do odmítnutí, tož jako nic. Ale vzhledem k tomu, že teplota dosahovala třiceti stupňů spokojenost, tož agility zdar!

Carrera: 1LA3: 6. místo, 2LA3: 2. místo

Surri: 1LA3: DIS, 2LA3: 5. místo

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch