Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hloubětínský drak 2010

28. 9. 2010

Závody v Kyjích jsou pro nás ty nejtradičnější, přihlásila jsem je tedy automaticky a nějak si neuvědomila, že závodní přestávka bude trvat pouze jeden den. Což byl bohužel u Baldrica průšvih.

Ráno lilo a lilo, tak jsem si tedy pospíšila, abych vychytala místo na parkování co nejvýš. Z tradičního parkoviště se totiž během dne stal slušně hluboký rybník, na který si to odpoledne přihasily dokonce nefalšované kačeny . Parkur byl sice mokrý, ale tráva super držela, nikde bahno. Jumping vypadal docela složitě, nakonec ho holky proběhly každá s jednou ztrátou kytičky... Carrera tradičně tyčka a nejrychlejší čas, Surránek odmítnutí, bohužel kamera v tomhle počasí zůstává doma a nevím tedy viníka. Ovšem Baldric mě překvapil. Po rovném tunelu skočku rovně ignoroval a zcela se odpojil a skočil skočku směrem ode mě, docela daleko do pryč...v závěrečném agility už nevnímal vůbec, do slalomu jako naběhl, pak zase vyšel ven, dělal různé piruety a pak zahučil do nejbližšího tunelu, z kterého vyjel smykem po hubě, jak ho bral rychle...únava tedy nebyla fyzická, ale zřejmě psychická .

Zkoušky začínaly od trojek, Carrerka sice šílený běh, ale trénovala jsem zony, tož hrozný čas, ale ostatní dělali chyby. Surránek dělak krásné a dokonce rychlé zony, takže jsem si jí nepohlídala v jedné zatáčce a ustřelila na jinou překážku. V závěrečném agility běžela luxusně, ovšem povel k provedení zóny, dělej pojď místo tradičního zůstaň se nevyplatil. Stál nás bednu jak v agility tak v součtu. Carrerka se už snažila nic neshodit, což se povedlo, na zónách jsem jí trošku zdržela, ale nešlo o život že. Pak tradiční čekání na vyhlášení, Baldric zůstal netradičně v autě a hurá dom. Tož létu zdar!

A výsledky:

Baldric: Jumping, Agility: DIS

Carrera: Jumping: 6. místo, LA3: 1. místo, Agility: 2. místo - Součet: 1. místo - Vítěz hloubětínského draka

Surri: Jumping: 8. místo, LA2: DIS, Agility. 4. místo - Součet: 5. místo