Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hloubětínské quatrozkoušky

10. 4. 2011

Dvojzkoušky už nám nestačí a tak vymetáme i další akce s podtitulkem, že to bude jen na dopoledne...ó moje naivita, šak jsme vyrazili do Kyjí že.

Jinak sobota byla fajn, neděli jsme si asi mohli odpustit. První den Baldric čaroval, vykouzlil dva čisté běhy, oba vyhrál a přidal součet, takže stále chodil na bednu a byl hrozně pyšný. Holčičkám jsem oba první běhy zkazila, no Surránek byl happy a Carrera klasika bez komentáře, ale druhý běh už se nám povedl čistě, i když u Carrery to bylo tradiční zoufalství aneb když už jsme se dostaly tak daleko, tak už to doběhneme. Posbírala jsem hafo cena a hurá dom.

V neděli ráno byl Baldric myšlenkama asi ještě v postýlce. Celý běh běžel jako ve snu, absolvoval šílený pád z kladiny, kterého si zřejmě ani nevšiml, páč běžel dál. Jinak asi deset odmítnutí a na třikrát jsme trefovali slalom, ale stále se tvářil happy. Odpoledne už byla forma zpátky, škoda jen vášnivého výletu k pásce, ale když si lidi musí voňavý teplý oběd konzumovat přímo pod páskou, je to pro nás poněkud složité.

Surránek běžel oba běhy pěkně, ale panička se pořád ještě nedokáže adaptovat na aktuální Surránkovu rychlost, některé úseky  už vypadají docela svižně, samozřejmě chápu, že vše je relativní a na porovnání mám pouze tetu Máňu. Té budiž ke cti, že za celý víkend neshodila žádnou tyčku. No a to je asi tak všechno.

Tož výsledky:

Baldric - sobota: Veterán agility 1. běh: 1. místo, 2. běh: 1. místo, neděle: 1. běh: 4. místo, 2.běh: 3. místo

Surri - sobota: 1LA2: DIS, 2LA2: 2. místo, neděle: 1LA2: 11. místo, 2LA2: 17. místo

Carrera - sobota: 1LA3: DIS, 2LA3: 1. místo, neděle: 2x DIS

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch