Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hloubětínské dvojzkoušky

28. 10. 2011

A opět naše oblíbená disciplína.  Naivně jsem důchodkyně nechala doma, program byl přece jasný, v půl devátý začnou veteráni, pak dvojky, trojky na střídačku a v jednu hodinu už mají přiject jedničkáři...Matylda za to, že vydržela do  půl páté odpoledne, kdy se konečně mohla vyčůrat, by měla dostat metál.

Alice stavěla opět krásné, ale tentokrát na nás poněkud těžké parkury. Mistr King měl mega radost, měsíc neviděl překážky a tak si to užíval. V prvním běhu se nám sice nepovedl slalom a v druhém se šel podívat na diváky, kteří nechápu proč museli sedět přímo v pásce, takže jsem musela potrénovat hlasivky. Tentokrát má video i zvuk.

Bidloň předváděl neuvěřitelné výkony. V prvním běhu jsem tedy vůbec netušila, co mám dělat, takže jsem jí vytvářela mega oblouky, abych srovnala úhly a nikde se jí nemotala, tedy aspoň v rámci možností. V druhém běhu jí nevyšel krok ve slalomu, takže jsme si ho daly ještě jednou, ale dnes nikdo z té přehršle (přes 30 psů v LA2) prostě nezaběhl líp.

Surránek dva krásné běhy, v obou jsem jí diskla...ona prostě jde tam kam jí ukážu.... Carrera...no první běh snaha byla, v druhém už tolik ani né snaha, ale v jejím věku už to bude holt pouze na: agility is fun.

Tož výsledky:

Baldric: I.Agility: 2. místo, II.Agility: 3. místo - celkový součet všechny kategorie: 2. místo

Bibi: 1LA2: 1. místo, 2LA2: 1. místo, součet: 1. místo

Surri + Carrera: vše DIS

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch

Pipiny v trojkách: www.youtube.com/watch