Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chodské léto

2. 7. 2011

Halovky v Horšovském Týně nikdy nevynecháme, ale letní verzi závodu na cvičáku v Domažlicích jsme absolvovali poprvé a rozhodně nelituju! Je to sice kousek cesty, ale za odměnu nádherný parkur, skvělé zázemí, ultra rychlí pořadatelé, rozhodcovská hvězda Alice (já nechápu, ty parkury jsou týden od týdne lepší) a hlavně jedlé ceny.

Běžely se dvoje zkoušky a jumping. Baldric měl tedy jenom jeden běh, ale super krásný běhavý, takže jsme si to užili. Sice dělal, že nevidí slalom, ale to bylo dnes asi nakažlivé.

Carrerka byla trošku divoká, tedy více než obvykle. Ale až na jedno extempore, když se v půlce slalomu sebrala a běžela se disknout do ... tunelu, to bylo bezva.

Bidloň ehm, dvě čisté jedničkové zkoušky, zónovky tentokrát menší zoufalost než minule, páč nic nehoupalo a neklouzalo. V jumpingu se rozhodla, že nevidí slalom...ale něco bylo ve vzduchu.

Surránek běhal luxusně...bohužel ani v jednom ze tří běhů neudělal slalom.. vždycky naběhla a pak někde v půlce to švihla ob tyčku...tak snad se do příště srovná...nebo jí zabim.

Tož výsledky:

Carrera: 1LA3: 1. místo, Jumping: 1. místo, 2LA3: DIS

Surri: 1LA3: 4. místo, Jumping: 3. místo, 2LA3: 2. místo

Bibi: 1LA1: 1. místo, Jumping: DIS, 2LA1: 1. místo

Díky pořadatelům za super závody, fantastické koláčky a těším se na příště.

Video bohužel chybí, neměla jsem natáčeče.