Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlumecké dvojzkoušky

5. 6. 2010

Venku konečně léto, ráno jsem si krásně přispala, pak sebrala holčičky a vyrazila směr Chlumec u Ústí nad Labem. Cestou jsem nabrala pihatou blondýnku s rezavým pejskem, který tentokrát sám a dobrovolně nastoupil do auta. Cesta ubíhala rychle, tak jsme pro zpestření zaply Máňu alias Miroslava. Opět nezklamal, vytrvale se nás snažil navést na neexistující dálnici, ale snad se již brzy dočká, nebezpeční ekoteroristi ztrácí v čechách oblibu.

A hurá běhání.  Dvojkové zkoušky nebyly obtížné, pokud nepočítám terénní vlny, kopcovitý terén a vzdálenosti překážek ve stylu pět metrů je tolik, kolik naměřím já...první běh je Surri tradičně mimo mísu tedy hopky dupky do prďous, ale máme novou strategii. Žádné pochvaly a jásání, prostě jdu pryč, což zabírá skvěle.  Druhý běh sice žádná krása, páč se nemohla vůbec rozběhnout, ale zkouška splněna hurá!

A Carrera...tentokrát žádné hňácanice, skočky daleko od sebe...přesto šla tyčka dolů, tedy písk vzápětí. Druhým během ovšem Carrera všechno trumfla, páč takhle se jí mě ještě letos rozčílit nepodařilo. Neshodila žádnou tyčku, tradičně měla všechny zóny, ovšem nepodařilo se jí trefit primitivní náběh do slalomu...Uf. Ale jinak nádherný den, pořadatelsky vše svištělo, světýlková časomíra fungovala, super ceny a hlavně konečně fantastické počasí! Bibánek tu měl své tři sourozence, takže proběhlo hromadné focení.

Obrazek

Bethy, Baby, Benny a Bree (foto Marek Russ, děkujeme)

A jakože výsledky:

Surri: 1LA2: DIS, 2LA2: 1. místo

Carrera: 1LA3: DIS, 2LA3: 2. místo

Video:

Surri: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch