Jdi na obsah Jdi na menu
 


Benefiční závody Litoměřice

11. 6. 2011

Závody na litoměřickém cvičáku měly svoji premiéru, takže jsem byla moc zvědavá. Nádherné místo, sice né uplně,  ale proti kopcovitému Kladnu, rovný plac, luxusní chemický záchod (jako takový jsem na závodech ještě nezažila), vstřícní pořadatelé, naše letošní rozhodcovská hvězda Alice, co víc si přát.  No ještě snad standardní tyčky, rovný plíšky to Carrerce jistily, naštěstí poprvé shodila až ve zkoušce, takže na ranním jumpu s ní byla ještě řeč.

Baldric ve svých zažitých kolejích, dva čisté běhy, pořád solidní postupovky.

Carrerka ranní jump čistě, ve zkoušce shodila druhou překážku a už se to vezlo. Písk a další v openu,  dokonce skočila zonu na houpačce. Ale ona se tak snaží máňa.

Surránek....ranní jump, krásný běhavý parkur, krosla mi pod nohama do špatné díry tunelu, jsem zapomněla, že prostě běží trošku jinak než pohrkaná teta. Trojka opravdu těžká....opravdu jí běžela nádherně...tři překážky před cílem zas její oblíbená obíhačka skočky do odmítnutí...už to udělala několikrát a prostě není schopná zareagovat tak rychle jako Carrera, která se otočí snad na pětníku, Surri má holt těžší podvozek, nedá se svítit. Open opět super, jen jsem jí pozdě navedla na jednu skočku, která spadla, jinak mega spokojenost.

No a dostávám se k dnešnímu zázraku. Bibinka čistý jumping, již tradičně čistá zkouška a neuvěřitelně i čistý open.  Navíc žádné houpání, fakt běh, kromě kladiny tedy samozřejmě...

Následovala vyhlašovací smršť, vyhlašovalo se snad uplně všechno. Největší radost mi udělala speciální cena paní rozhodčí, které se tak líbila Surri trojka, byť s odmítnutíčkem, že se jí rozhodla udělit právě nám. Agility zdar!

Tož výsledky:

Baldric: Jumping: 1. místo, Agility: 1. místo - Součet veteráni: 1. místo

Carrera: Jumping: 1. místo, LA3: DIS, Agility: DIS

Surri: Jumping: DIS, LA3: 1. místo, Agility: 3. místo, Cena rozhodčí: pes ŠIKULA

Bibi: Jumping: 3. místo, LA1: 1. místo,  Agility: 1. místo, Součet large: 1. místo - Absolutní vítěz závodu (ze všech kategorií)

Video:

Baldric: www.youtube.com/watch

Carrera: www.youtube.com/watch

Surri: www.youtube.com/watch

Bibi: www.youtube.com/watch

(bohužel chybí náš historicky první vyhraný open, kde fakt běžela:)