Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. dvojzkoušky Masečín

3. 4. 2010

A opět náš oblíbený Masečín, s luxusním povrchem, tentokrát bohužel naposledy. Aspoň, že počasí vyšlo nádherně, páč běhy byly příšerné. Ale den jsme si super s holkama užily. 

Náš oblíbený pan rozhodčí postavil krásný vzdušný parkur, bohužel postavený na rozliškách tunelů a zónovek... vzhledem k tomu, že jsem pár dní předtím začla předělávat zónečky na párečky, páč na její třívteřinové levitování na kladině a áčku už se nedalo dívat, byl výsledek celkem jasný... Ovšem  Surránek překvapil. Při prvním běhu překonala startovní překážku, pak možná ještě jednu v pořadí, poté se to nějak rozpojilo a zdrhla přes celý parkur na áčko...nedalo se ani navázat, páč poté zdrhla zas na kladinu. Raději jsme tedy vyklidily pole. Druhý parkur měl pekelný začátek, kde se diskla většina startovního pole...Surránek proplul a opět rozlišovačka, s tím, že tentokrát se mělo jít áčko, výsledek mi byl celkem jasný, proto jsem nic neřekla a jen běžela...ovšem Surri už krásně vnímala a běžela, kam jsem jí tělem posílala... tedy do tunelu. Ehm, ale pak už krásný běh, takže spokojenost. Tentokrát ovšem bez videodokumentace, kameru jsem po prvním  běhu neběhu raději nechala schovanou...

A Carrerka. Trojkový parkur byl tradičně jednodušší než dvojkový, ovšem obsahoval stejnou počáteční pekelnou pasáž. Carrera, která čekala na běh x hodin, to příliš neunášela. Byl to tedy běh z těch uřvávacích aneb doběhnu za každou cenu, když už se všichni ostatní diskli, což se nakonec podařilo. Utrpěly jsme tedy vítězství. Druhý běh už neobsahoval vůbec žádnou náročnou pasáž. Tady selhal zcela lidský faktor, na skočce jsem na ní nesmyslně zařvala, lať šla dolů a bylo po běhu. Kuriozně jsme se ale diskly na slalomu,  který byl ohnutý do obloku, což mě tak zaujalo, že jsem Kari diskla. Ale jak už bylo řečeno, díky počasí super den. Agility zdar!

Tož výsledky:

Surri: obě LA2: DIS

Carrera: 1LA3: 1. místo, 2LA3: DIS